Benzyna bezołowiowa Super Plus 98, Euro Super 95

Benzyna bezołowiowa Super Plus 98, Benzyna Bezołowiowa 95 - dzięki specjalnym dodatkom uszlachetniającym Benzyna EUROSUPER pozwala właściwie dbać o silnik samochodu.


Benzyna została wzbogacona o najwyższej jakości dodatki uszlachetniające. Dodatkowo benzyna bezołowiowa pracuje nawet przy dużym obciążeniu, zarówno w niskich, jak i w wysokich temperaturach. Jej stosowanie pozwala wydłużyć okres wymiany oleju, zmniejszając w ten sposób jego zużycie. Wydłuża się również żywotność świec i układu wydechowego. Ponadto EUROSUPER chroni katalizator i przedłuża jego trwałość oraz zmniejsza emisję węglowodorów do atmosfery.

Pytania, negocjacje, zamówienia:

Dostarczamy
paliwa
koncernu
ORLEN

Folder informacyjny

Paliwa BAQ

Monitorowana jakość paliw
Pobierz folder

Dostarczamy paliwa
grupy LOTOS
Jesteśmy autoryzowanym
dystrybutorem
EKOTERM
ORLEN
Świadectwo autoryzacji
nr 92/ADEP/2018 na rok 2019
Zobacz świadectwo
 

Dlaczego warto wybrać Petro-Pal:

Oszczędność
Zapewniamy najatrakcyjniejszą ofertę na rynku. Codziennie monitorujemy ceny, aby dostarczyć Państwu najwyższej jakości produkt w korzystnej cenie.
Jakość
Jakość naszych produktów gwarantuje PKN ORLEN. Dla Państwa bezpieczeństwa nieustannie potwierdzamy wysokie standardy weryfikując jakość każdej dostawy.
Bezpieczeństwo
Firma Petro-Pal należy do elitarnego grona zaufanych dostawców czego potwierdzeniem jest obecność na liście bezpiecznych dostawców Ministerstwa Finansów.
Terminowość
Wiemy, jak ważna dla Państwa jest rzetelność dostaw. Gwarantujemy, że zamówione u nas paliwo otrzymacie w określonej ilości i terminie.
Dostępność
W każdej chwili możecie Państwo złożyć zamówienie, mając pewność przyjęcia i realizacji zlecenia.

Nasi partnerzy: